Natasa Nikaljevic - Agent za nekretnine - Nekretnine Obradović

    Natasa Nikaljevic

    Agent za nekretnine

    18 nekretnina u ponudi
    Prodaja četvorosoban stan Savski Venac 143.52m²
    Prodaja

    849.000 €• 5.916 €/m²

    BW Aria | Lux stan 143m² | Dve terase

    Beograd na vodi, Savski Venac
    Ostalo|143.52m²|4 sobe|12
    Prodaja dvosoban stan Novi Beograd 41m²
    Prodaja

    159.900 €• 3.900 €/m²

    2.0 stan na NBG- kod Fontane

    Fontana, Novi Beograd
    Ostalo|41m²|2 sobe|9
    Prodaja 6-soban stan Savski Venac 283m²
    Prodaja

    950.000 €• 3.357 €/m²

    EKSKLUZIVA Slavija / Kralja Milutina – poslovni prostor visoke klase, 261 m² + 22 m²

    Slavija, Savski Venac
    Ostalo|283m²|6 sobe|PR
    Prodaja 1.5-soban stan Zvezdara opština 28m²
    Prodaja

    120.000 €• 4.286 €/m²

    Funkcionalan 1.5 stan, 33m² (uknj. 28m²) – Zvezdara, Belokrajinska, potkrovlje

    Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština
    Ostalo|28m²|1.5 sobe|4
    Prodaja dvosoban stan Zvezdara 38m²
    Prodaja

    183.600 €• 4.832 €/m²

    Zvezdara – moderan stan + garaža,183.600 €

    Zvezdara 2, Zvezdara
    Ostalo|38m²|2 sobe|6
    Prodaja trosoban stan Savski Venac 99m²
    Prodaja

    415.000 €• 4.192 €/m²

    Retka ponuda kod Belog dvora – stan sa baštom i parkingom

    Dedinje, Savski Venac
    Ostalo|99m²|3 sobe|PR
    Prodaja dvosoban stan Vračar 37m²
    Prodaja

    138.000 €• 3.730 €/m²

    Stan idealan za investiciju-Maksima Gorkog kod Kalenića | Retko u ponudi | 37m²

    Kalenić, Vračar
    Ostalo|37m²|2 sobe|2
    Prodaja trosoban stan Vračar 83m²
    Prodaja

    399.000 €• 4.807 €/m²

    Lux 3.0 stan na Vracaru-Crveni krst

    Crveni Krst, Vračar
    Ostalo|83m²|3 sobe|5
    Izdavanje trosoban stan Voždovac 69m²
    Izdavanje

    1.100 €• 16 €/m²

    Izdaje se trosoban stan sa garazom, na Vozdovcu, opremljen I useljiv odmah

    Trošarina, Voždovac
    Ostalo|69m²|3 sobe|3
    Prodaja 5-soban stan Vračar 193m²
    Prodaja

    830.000 €• 4.301 €/m²

    Luksuzna novogradnja na Vracaru

    Gospodara Vučića, Vračar
    Ostalo|193m²|5 sobe|5
    Prodaja trosoban stan Novi Beograd 67m²
    Prodaja

    210.000 €• 3.134 €/m²

    ODLIČNA PRILIKA! SNIZENO!Namešten trosoban stan 67m² – Bežanijska kosa, blizu auto-puta

    Bežanijska kosa 1, Novi Beograd
    Ostalo|67m²|3 sobe|7
    Prodaja trosoban stan Stari Grad 60m²
    Prodaja

    319.000 €• 5.317 €/m²

    Trosoban salonski stan u Strahinjica Bana

    Gornji Dorćol, Stari Grad
    Ostalo|60m²|3 sobe|3
    Prodaja 6-soban stan Okolina 342m²
    Prodaja

    420.000 €• 1.228 €/m²

    Luksuzna kuća sa bazenom- Stari Banovci na 200 m od Dunava – veliki plac, zona buduće marine

    Stari Banovci, Okolina
    Ostalo|342m²|6 sobe|PR
    Prodaja trosoban stan Vračar 82m²
    Prodaja

    320.000 €• 3.902 €/m²

    Trosoban stan sa terasom u porodičnoj vili – Topolska, Vračar

    Kalenić, Vračar
    Ostalo|82m²|3 sobe|2
    Prodaja dvosoban stan Vračar 72m²
    Prodaja

    310.000 €• 4.306 €/m²

    Vracar -Hadzi Djerina- 2.0 stan sa parkingom za stanare

    Kalenić pijaca, Vračar
    Ostalo|72m²|2 sobe|3
    Izdavanje 5-soban stan Savamala 180m²
    Izdavanje

    2.990 €• 17 €/m²

    Salonski stan idealan kao poslovni prostor

    Savski Trg, Savamala
    Ostalo|180m²|5 sobe|1
    Prodaja trosoban stan Zemun 70m²
    Prodaja

    320.000 €• 4.571 €/m²

    Trosoban stan u Zemunu- Zelena avenija

    Zelena avenija, Zemun
    Ostalo|70m²|3 sobe|3
    Prodaja 5-soban stan Novi Beograd 125m²
    Prodaja

    340.000 €• 2.720 €/m²

    Snizena cena -Renoviran petosoban stan Blok 62

    Blok 62, Novi Beograd
    Ostalo|125m²|5 sobe|VP

    Zainteresovani ste za neku od nekretnina?

    Kontaktirajte Natasa za više informacija ili zakazivanje razgledanja