Marijana Zivkovic - Agent za nekretnine - Nekretnine Obradović

    Marijana Zivkovic

    Agent za nekretnine

    17 nekretnina u ponudi
    Izdavanje 5-soban stan Zvezdara 120m²
    Izdavanje

    950 €• 8 €/m²

    Izdaje se poslovni prostor u Vojvode Brane

    Vukov Spomenik, Zvezdara
    Ostalo|120m²|5 sobe|1
    Izdavanje dvosoban stan Vračar 40m²
    Izdavanje

    600 €• 15 €/m²

    Kajmakčalanska

    Crveni Krst Vračar, Vračar
    Ostalo|40m²|2 sobe|2
    Izdavanje trosoban stan Beograd 75m²
    Izdavanje

    800 €• 11 €/m²

    Resavska

    Vračar, Beograd
    Ostalo|75m²|3 sobe|2
    Prodaja trosoban stan Zvezdara 94m²
    Prodaja

    347.000 €• 3.691 €/m²

    Prespanska

    Crveni Krst, Zvezdara
    Ostalo|94m²|3 sobe|3
    Izdavanje trosoban stan Vračar 77m²
    Izdavanje

    1.000 €• 13 €/m²

    Cara Nikolaja

    Crveni Krst, Vračar
    Ostalo|77m²|3 sobe|5
    Izdavanje trosoban stan Vračar 65m²
    Izdavanje

    800 €• 12 €/m²

    Mihaila Gavrilovica

    Neimar, Vračar
    Ostalo|65m²|3 sobe|VP
    Izdavanje dvosoban stan Palilula 48m²
    Izdavanje

    700 €• 15 €/m²

    Profesorska kolonija

    Centar (Palilula), Palilula
    Ostalo|48m²|2 sobe|3
    Izdavanje trosoban stan Palilula 70m²
    Izdavanje

    900 €• 13 €/m²

    Ruzveltova

    27. marta, Palilula
    Ostalo|70m²|3 sobe|7
    Izdavanje trosoban stan Voždovac 95m²
    Izdavanje

    1.300 €• 14 €/m²

    Villa Park Rezidence

    Trošarina, Voždovac
    Ostalo|95m²|3 sobe|4
    Izdavanje trosoban stan Stari Grad 70m²
    Izdavanje

    950 €• 14 €/m²

    Gospodar Jevremova

    Dorćol, Stari Grad
    Ostalo|70m²|3 sobe|3
    Izdavanje trosoban stan Vračar 60m²
    Izdavanje

    600 €• 10 €/m²

    Izdaje se renoviran trosoban stan na Vracaru

    Južni bulevar, Vračar
    Ostalo|60m²|3 sobe|3
    Izdavanje četvorosoban stan Palilula 89m²
    Izdavanje

    900 €• 10 €/m²

    četvorosoban stan na Hadzipopovcu

    Hadžipopovac, Palilula
    Ostalo|89m²|4 sobe|4
    Izdavanje trosoban stan Vračar 72m²
    Izdavanje

    1.000 €• 14 €/m²

    Trosoban luksuzan stan u Makenzijevoj ulici

    Slavija, Vračar
    Ostalo|72m²|3 sobe|1
    Izdavanje 5-soban stan Zvezdara 120m²